Posłuchaj jednaj z naszych bajek.

To opowiadanie o trzech małych świnkach, które wybrały się w świat, aby  usamodzielnić się i poszukać szczęścia w życiu. Każda z nich miała inny pomysł na przyszłość. Posłuchaj jak potoczyły się ich losy.

Dlaczego warto?

Bajki do słuchania w wolnej chwili, do snu czy w trakcie podróży, są nieocenioną pomocą w wychowywaniu dzieci. Czytane opowiadania, w wersji audio i video, przyniosą uśmiech, dobre uczucia i znajomość klasycznych utworów. 

Na stronie audio-bajki.com nie ma reklam, które przerywają historię w kluczowym momencie.

Pamiętasz sytuację, gdy Twoje dziecko zasypiało przy odtwarzanej z Internetu bajce, a nagle włączyły się reklamy i cały wysiłek poszedł na marne? Albo bajka zamiast utulić dziecko i wprowadzić dobre emocje, spowodowała, że Twój maluszek czuł się zaniepokojony lub wręcz wystraszony? 

Zaufaj naszym bajkom. Tutaj nigdy opowiadanie nie zostanie przerwane głośnymi reklamami, a bajki zawsze kończą się pozytywnie. 

1

milion godzin wysłuchanych bajek

10

milionów odtworzeń

100

ponad 100 utworów

1000

pomysłów na kolejne opowiadania


Bajki klasyczne

Tutaj znajdziesz znane i lubiane bajki i opowiadania klasycznych autorów jak Andersen, bracia Grimm czy Maria Konopnicka. W tej kategorii są także bajki współczesnych twórców - o autach, zwierzętach i historie z morałem.

Bajki dla najmłodszych

To kategoria wyjątkowa. Tutaj znajdziesz bajki dla najmłodszych słuchaczy. Krotkie i trochę dłuższe, delikatne i opowiadane bez pośpiechu.

Ok! Wiem

W zakładce "Ok! Wiem" umieściliśmy filmy, z których można się dowiedzieć o wielu faktach i ciekawostkach z różnych dziedzin. Znajdziesz tutaj zarówno materiały pomocne przy nauce w szkole, jak i inne interesujące produkcje.

Inspiracje

Pomoc i pomysły na wykonanie laurki, barwienie jajek na Wielkanoc czy ozdoby na Boże Narodzenie. Te i inne motywy znajdziesz w zakładce "Inspiracje"


Opinie naszych słuchaczy :)

''Te filmiki są tak fajne, że ich słucham cały czas.''

Bartek

''Już to słuchałem 4 razy bo to moja ulubiona bajka ''.

Mary-Lou

''Jest to przepiękna opowieść, ale smutne zakończenie,wzruszające''.

Laura

"Najlepsze na całym świecie"

Żaneta

"Moja córcia tylko przy tym zasypia".

Karolina

"100/100"

Ola

"Bardzo fajna bajka do słuchania, super!"

Nikola

"Te audiobook puszczała mi mama kiedy byłam mała i teraz jak tego słucham to wspomnienia powracają ❤"

anonimka

Spróbuj

Załóż konto, a udostępnimy Ci zawartość serwisu przez 14 dni za darmo :)

Ponad 100 bajek do słuchania, filmy edukacyjne i inspirujące, czekają.

Sprawdź bez zobowiązań. Potem zdecydujesz czy zostaniesz z nami.

Chcę otrzymywać informacje o nowościach

Zgadzam się na Warunki korzystania


O nas

Serwis audio-bajki.com jest miejscem, gdzie bezpiecznie, spokojnie, bez wyskakujących okienek z reklamami i przerywanych filmów, włączysz dziecku bajkę do słuchania i do zasypiania. Tutaj znajdziesz również inspiracje ręcznych prac z dziećmi i filmy pomagające przyswoić niektóre tematy szkolne.

Napisz do nas

© 2022 Audio-bajki.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.